Alliance Agro Polska

baner2

...

baner3

...

Baner4

...

Baner5

...

Baner6

...

 • glowny baner

  piątek, 16 lipca 2010 09:38
 • baner2

  poniedziałek, 19 lipca 2010 21:54
 • baner3

  poniedziałek, 19 lipca 2010 21:55
 • Baner4

  wtorek, 07 września 2010 22:44
 • Baner5

  wtorek, 07 września 2010 22:45
 • Baner6

  wtorek, 07 września 2010 22:47
Targi i wystawy
PDF Drukuj Email

 

XV spotkanie lekarzy weterynarii, pracowników nauki i producentów trzody chlewnej w Puławach. Referaty wygłosili wybitni naukowcy i praktycy z zagranicy oraz z kraju. Imprezie towarzyszyły wystawy wszystkich najważniejszych firm związanych z produkcją świń. Byliśmy tam obecni z naszym rewelacyjnym programem SUINA.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

W dniach 3-4 lipca 2010 roku w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie odbyły się XXXIII Targi Rolno-Przemysłowe AGRO -TECH.

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO - TECH w Minikowie są  specjalistyczną,  wystawą dla producentów rolnych i ekspertów z branży oraz ważnym wydarzeniem w całorocznym programie rolniczych wystaw w Polsce. 3-4 lipca 2010 roku odbyła się 33 edycja targów. Targi AGRO - TECH oferowały interesujący program, obejmujący najnowsze rozwiązania w dziedzinie techniki rolniczej, hodowli roślin i zwierząt. Minikowskie targi są największą wystawą rolniczą w północno-zachodniej Polsce. Podczas dwóch dni wystawę odwiedziło około 35 tys. zwiedzających, głównie rolników z województwa kujawsko-pomorskiego, a swoją ofertę zaprezentowało około 440 wystawców krajowych i zagranicznych. Profesjonalnie zorganizowane targi niosą za sobą ogromny potencjał wiedzy i są impulsem tworzenia postępu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

W tym roku zespół ALLIANCE AGRO POLSKA ponownie odniósł sukces!

EPATOLAC B+ to suplement regenerujący najbardziej narażone na uszkodzenia organy wewnętrzne u krów mlecznych, czyli wątrobę i nerki, wychodzący naprzeciw rosnącym potrzebom naszych lekarzy weterynarii i hodowców.

W Polsce dopiero zaczyna się mówić głośno na dużych fermach i na konferencjach naukowych o drastycznym skracaniu się okresu użytkowania bydła mlecznego i o przedwczesnej eliminacji najbardziej wartościowych sztuk ze stad w wyniku uszkodzeń tych narządów wewnętrznych u wysokowydajnych zwierząt. My o tym wiemy już od dawna i chętnie służymy wszystkim naszą radą i doświadczeniem. Zalety naszego suplementu żywieniowego dla bydła zauważono również na tegorocznych targach Ferma Bydła w Poznaniu, bo nasze odżywki to odżywki na medal!

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

XIII Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu, Poznań 2010

Alliance Agro Polska czynnie uczestniczy w życiu hodowlanym w Polsce.

Staramy się być zawsze blisko i służyć wszystkim hodowcom i lekarzom weterynarii swoim doświadczeniem i radą. W tym roku zauważono zalety stosowania naszego suplementu diety dla loch SUINA’2S. Również serdecznie go polecamy, gdyż  nasze produkty to odżywki na medal!

 

Więcej…
 


Skontaktuj się z nami

tel./faks:
(54) 284 87 49

tel. kom.:
606 722 837
handlowy@alliance-ap.pl

Wyszukaj produkt

Newsletter

Zapisz się, a otrzymasz informacje o nowościach produktowych, promocjach, szkoleniach.

php script encode decode php script encode decode